phpRS
Dnešný dátum: 23. 06. 2018  Hlavná stránka ° Zoznam rubrík ° Download ° Linky ° Poradňa ° (Mini)Fórum Vitajte...Počasie

Kontakt:
Stránka Trnava Prednádražie I-II

Kontakt na autora:

prednadrazie @prednadrazie.sk


* Bleskové správy máj 2008

Vydané dňa 20. 06. 2008 (4735 prečítaní)Bleskové správy máj 2008 - Prednadrazie.sk... POZNÁMKA: Dátum pred pridanou aktualitou je deň pridania aktuality na túto stránku, nie dňom zverejnenia správy.

31.5.2008 Športové podujatia: Nedeľa, 1. júna 2008, začiatok o 11.00 a 14.00 h: TJ STU Angels Trnava - Seals Košice, najvyššia bejzbalová súťaž juniorov; Športový areál MtF STU na trnavskom sídlisku Prednádražie. Usporiadateľ: Bejzbalový oddiel TJ STU Angels Trnava, s finančnou podporou trnavského mestského magistrátu. Zdroj: Mgr. Jaroslav Lieskovský
30.5.2008 Polícia prosí občanov o pomoc. Polícia pátra po totožnosti usmrteného muža. V stredu, 28.mája, bolo telo muža v skorých ranných hodinách nájdené v potoku Trnávka. Vek muža je 50 až 60 rokov, strednej postavy. Mal krátke čierne vlasy, modré oči, na sebe oblečené modré rifle a obuté čierne pracovné topánky. Príčinu jeho usmrtenia určí až expertíza, pravdepodobne sa však utopil. Polícia sa obracia na občanov o pomoc pri určení jeho totožnosti. Zdroj: KR PZ v Trnave
30.5.2008 Ďalší drogový díler skončil za mrežami - prečítajte si nové policajné správy KR PZ Trnava. Policajné správy.
29.5.2008 Z Á P I S č. 9 z rokovania Výboru mestskej časti (VMČ) - volebný obvod č. 2 Trnava - západ / Prednádražie / čítajte tu.
29.5.2008 Dopravno - preventívna akcia Jablko a citrón. Dopravno - preventívnej akcie Jablko a citrón sa zúčastnilo v Trnavskom kraji celkom 23 policajtov. 70 detí rozdalo vodičom, ktorí dodržali dopravné predpisy, 158 jabĺk. V 106 prípadoch "odmenili" citrónom tých, ktorí predpisy porušili. Kuriozitou bolo prekročenie rýchlosti vodičmi v dvoch prípadoch o 40 km/h. Bolo to v okrese Galanta, kde na úseku cesty, kde je povolená max. rýchlosť 60km/h, prefrčali vodiči stovkou. Tí samozrejme neskončili len s kyslou odmenou, ale boli oznámení na dopravný inšpektorát a ten ich bude riešiť v správnom konaní. Taktiež vodič, ktorý nesprávne predchádzal, dostal okrem citróna aj 1000 korunovú pokutu. V Hlohovci namerali cyklistovi 0,35mg/l alkoholu v krvi. Zdroj: KR PZ v Trnave
29.5.2008 Informácia pre médiá pred ligovým šlágrom FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava. TRNAVA 29. mája 2008 (Mgr. Jaroslav Lieskovský, hovorca FC Spartak Trnava a. s.) - FC Spartak Trnava aj prostredníctvom médií informuje širokú futbalovú verejnosť o posledných novinkách pred šlágrom 33. kola Corgoň ligy medzi domácim klubom a bratislavským ŠK Slovan (sobota 31. mája o 17.30 h):
* Vedenie Slovana požiadalo o 1 200 vstupeniek pre priaznivcov svojho mužstva. V súlade s rozpisom Corgoň ligy majú hostia nárok na 10 percent lístkov z kapacity štadióna. Pretože hosťovský sektor na Štadióne Antona Malatinského v Trnave tvorí iba 680 miest, na základe požiadavky polície bolo prijaté nasledovné riešenie vedľajšej južnej tribúny: fanúšikom Slovana vyčlenia A-sektor, kým B-sektor je určený pre skalných Spartaka. Medzi oba tábory umiestnia kordón bezpečnostných zložiek, ktorý bude dohliadať na správanie sa divákov a v prípade potreby aj operatívne zasahovať.
* Na základe dohody medzi Spartakom Trnava, Slovenským futbalovým zväzom a Športprogressom, pôvodne avizovaný priamy televízny prenos z tohto trnavského súboja sa neuskutoční.
28.5.2008 Falošný elektrikár okradol babičku o 198 tisíc korún. Chceli ukradnúť dvojtonovú nádobu. Po druhovi hodila nôž - prečítajte si nové policajné správy KR PZ Trnava. Policajné správy.
28.5.2008 Trnava 27. mája 2008 (Jaroslav Lieskovský, hovorca FC Spartak Trnava a. s.) - Štadión Antona Malatinského v Trnave bude patriť v sobotu 31. mája divácky atraktívnemu šlágru dvoch najslávnejších slovenských futbalových klubov - domáceho Spartaka a bratislavského Slovana. Susedské derby v rámci záverečného, 33. kola Corgoň ligy ročníka 2007/2008 sa začne o 17.30 h. Povedie ho Ľubomír Samotný z Banskej Bystrice, s pomocou čiarovej dvojice Martin Balko (asistent rozhodcu FIFA) z Martina a Karol Poláček z Banskej Bystrice. Štvrtým arbitrom bude Ján Tomčík zo Svätého Kríža, delegátmi - Ján Lipták z Trenčína a Vojtech Christov z Vranova nad Topľou.
Predpredaj vstupeniek v pokladnici štadióna sa začne vo štvrtok 29. mája od 16.00 do 18.00 h, v rovnakom čase bude pokračovať aj v piatok 30. mája. V deň zápasu, v sobotu 31. 5., si lístky možno zabezpečiť od 10.00 do 12.00 h a od 14.30 až do úvodného hvizdu hlavného rozhodcu o 17.30 h. Futbalovým priaznivcom odporúčame, aby príchod do hľadiska Štadióna A. Malatinského si nenechávali na poslednú chvíľu.
26.5.2008 Muža usmrtil balík slamy - prečítajte si nové policajné správy KR PZ Trnava. Policajné správy.
23.5.2008 Otvorený list do škôl - www.zachranari.sk - detské úrazy počas školských prázdnin. čítajte tu.
23.5.2008 Prečítajte si nové policajné správy KR PZ Trnava. Policajné správy.
23.5.2008 List riaditeľa Krajského riaditeľstva PZ v Trnave, plk. Ing. Bystríka Stanka, ktorý adresuje občanom v súvislosti s nadchádzajúcim futbalom Spartak Trnava-Slovan Bratislava.
Vážení občania, v súvislosti s nadchádzajúcim futbalovým stretnutím medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava pripravuje polícia bezpečnostné opatrenia vo zvýšenej miere. Našou povinnosťou je zabezpečiť verejný poriadok a chrániť Vaše životy a zdravie. Zo skúseností z predošlých zápasov je polícia nútená pristúpiť k určitým obmedzujúcim opatreniam. Z toho dôvodu by som chcel poprosiť širokú verejnosť o pochopenie. Osobne ma mrzí, že prijatím niektorých opatrení obmedzíme občanov, najmä tých, ktorí bývajú v blízkosti štadióna. Na druhej strane je však nevyhnutné, aby všetci dodržiavali pokyny a výzvy polície pred zápasom, počas neho a tiež po jeho ukončení. Môže nastať situácia, že polícia bude musieť zakročiť proti narušiteľom verejného poriadku. Prosím preto tých, ktorí sa od narušiteľov dištancujú, aby opustili priestor, v ktorom bude vykonávaný zákrok a umožnili tak policajným zložkám zakročiť čo najefektívnejšie a najadresnejšie. Polícia v žiadnom prípade nechce zakročovať proti slušným občanom, ktorí sa ničoho nedopúšťajú. Preto Vás ešte raz prosím o spoluprácu, toleranciu a o strpenie určitých obmedzení. A v prípade, že sa na futbal chystáte osobne, neberte si so sebou žiadne zakázané predmety.
Riaditeľ Krajského riaditeľstva PZ v Trnave, plk. Ing. Bystrík Stanko
21.5.2008 FC Spartak Trnava podpísal zmluvu so srbským trénerom Vladimirom Vermezovičom. Trnava 21. mája 2008 (Jaroslav Lieskovský, hovorca FC Spartak Trnava a. s.) - FC Spartak Trnava dnes podpísal zmluvu na majstrovskú sezónu 2008/09 (s ročnou opciou) so 44-ročným srbským trénerom Vladimirom Vermezovičom. Najväčšie futbalové úspechy dosiahol v Partizane Belehrad: ako hráč bol tri razy šampiónom bývalej Juhoslávie, ako kouč priviedol svoj tím k majstrovskému titulu v ročníku 2004/05. Je zástancom ofenzívneho štýlu. Za FC Spartak sa slávnostného podpisu zúčastnil zástupca majiteľov klubu Ing. Peter Bahula a predseda predstavenstva a. s. Ladislav Kuna, ktorý sa iba nadránom vrátil z nemeckého Bielefeldu, kde ako člen výkonného výboru SFZ bol vo výprave pri priateľskom medzištátnom stretnutí Turecko - Slovensko (1:0).
Letná príprava futbalistov Spartaka na nový ročník ligy sa začne 16. júna kondičnými testami. Potrvá iba 32 dní, pretože 17. júla na Vermezovičove mužstvo už čaká predkolo Pohára UEFA. Najvyššia ligová súťaž odštartuje 19. júla. Náš klub má v nej za cieľ 1. miesto.
20.5.2008 TRNAVA 20. mája 2008 - FC Spartak Trnava a. s. oznamuje, že v stredu 21. mája 2008 o 13.00 h podpíše zmluvu s novým trénerom Vladimirom Vermezovičom a zároveň ho predstaví na tlačovej konferencii v presscentre Štadióna Antona Malatinského v Trnave. Mgr. Jaroslav Lieskovský, hovorca FC Spartak Trnava a. s.
19.5.2008 Dopravná akcia odhalila až 8 alkoholov u cyklistov. Celoslovenskú špeciálnu kontrolu zamerala polícia predovšetkým na nemotorových účastníkov cestnej premávky, na chodcov a cyklistov. Kontrolám sa však nevyhli ani ostatní vodiči. Počas poobednej, štvorhodinovej akcie zistili policajti na cestách Trnavského kraja takmer 200 priestupkov (okr. TT-53, okr. DS-54, okr.SE,SI-52, okr.GA-38). Najviac pokút uložili policajti vodičom za pásy a za zlý technický stav vozidiel. Okrem bežnej kontroly zisťovala polícia u vodičov a cyklistov aj alkohol. Ten sme namerali 4 vodičom a až 8 cyklistom. Najviac alkoholu namerali policajti istému cyklistovi, ktorý nafúkal 1,62 mg/l alkoholu v dychu, čo je 3,38 promile. Polovicu prípadov alkoholu u cyklistov zistili policajti v okrese Dunajská Streda. Práve v tomto okrese sa jeden cyklista odmietol podrobiť dychovej skúške ale aj vyšetreniu na alkohol. Policajti ho preto oznámili. Po dva prípady zistili policajti z okresu Senica a Galanta. V jednom prípade sa vodič bude zodpovedať z prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia. Počas akcie si totiž sadol za volant aj napriek zákazu. Mária Linkešová, KR PZ v Trnave.
19.5.2008 Pred ligou Spartak Trnava - MŠK Žilina. Mestský futbalový štadión Antona Malatinského v Trnave bude patriť v utorok 20. mája o 17.30 h lákavému duelu 31. edície Corgoň ligy medzi Spartakom Trnava a majstrovským MŠK Žilina (v tejto sezóne 4:1, 1:2). Šláger kola povedie rozhodca FIFA Mário Vlk z Partizánskeho, na čiarach mu bude asistovať Radomír Sluk (asistent rozhodcu FIFA) z Dubnice nad Váhom a Bohumil Košecký z Dvorian nad Žitavou, štvrtým arbitrom je Martin Ježík z Trenčína.
JOZEF ADAMEC, tréner Spartaka Trnava: "Aj vo zvyšných zápasoch tohto ligového ročníka chceme dať šancu ďalším hráčom širšieho kádra, no ani snaha o získanie konečného tretieho miesta nezostane na vedľajšej koľaji. Hlavatovič i niektorí ďalší odchovanci pomáhajú B-mužstvu zachrániť sa v druhej lige, Procházka navyše oblieka aj dres starších dorastencov, ktorí sú na dobrej ceste vybojovať si jednu z medailových priečok ich najvyššej súťaže. A-mužstvu, okrem maródov Tomčáka a Tomáša Hanzela, budú chýbať proti Žiline aj reprezentanti do 19 rokov Cíferský a Guldan, ktorých čaká kvalifikácia na ME. Martin Guldan, v sobotu v Zlatých Moravciach autor svojho druhého ligového gólu, je talentovaný chlapec, pred sebou má veľkú perspektívu, no nesmie mu sláva vojsť do hlavy. Príležitosť dáme aj senegalským futbalistom. V predošlom kole dobre zahral stopér Babacar. Pred zápasom na ViOne sme si s jeho manažérom Fallom rozobrali naše taktické predstavy a "Baba" ich splnil k plnej spokojnosti. Spoľahlivo prikryl aj čiperného Tótha na hrote domácich. V závere ligy častejšie dostanú možnosť ukázať svoje kvality v najvyššej súťaži i ďalší africkí legionári, Babacarovi krajania Amdy, Samba a Souleymane. Cez víkend som sledoval domáce druholigové stretnutie B-mužstva s Račou. Z našich starších hráčov podal zodpovedný výkon Kopačka, no niektorí zo širšieho kádra "áčka" ma sklamali, napríklad Bernáth a najmä Vaculík."
Ešte jedna aktuálna informácia zo spartakovskej kuchyne. Podľa slov zástupcu majiteľov FC Spartak Trnava a. s., Ing. Petra Bahulu, na základe dnešného (pondelkového) rokovania predstaviteľov Spartaka a polície, pri súboji 33. kola Corgoň ligy medzi domácimi "bílíma andeli" a Slovanom Bratislava (sobota 31. mája o 17.30 h) nebudú fanúšikovia hostí umiestnení na južnej tribúne Štadióna Antona Malatinského.
Mgr. Jaroslav Lieskovský, hovorca FC Spartak Trnava a. s.
16.5.2008 VMČ č. 2 sa rozhodol zverejniť aj zápisy z predošlých rokovaní výboru, prinášame Vám ako prvé : Mestský úrad v Trnave: odpovede na požiadavky VMČ volebný obvod č. 2 Trnava - západ / Prednádražie /, zápis č. 7 čítajte tu. a samotný zápis č. 7 zo zasadnutia VMČ 13.12.2007.
16.5.2008 Predpredaj vstupeniek na ligu v utorok 20. mája s úradujúcim majstrom MŠK Žilina . Trnava 16. mája 2008 (Jaroslav Lieskovský, hovorca FC Spartak Trnava a. s.) - Celé 31. kolo Corgoň ligy sa bude hrať v rovnakom čase, v utorok 20. mája 2008 o 17.30 h. FC Spartak Trnava a. s. pozýva futbalových priaznivcov na šláger svojich "bílích andelov" s úradujúcim majstrom MŠK Žilina. V pokladnici Mestského futbalového štadióna Antona Malatinského v Trnave si možno kúpiť vstupenky aj v predpredaji. Začne sa v pondelok 19. mája (16.00 - 18.00 h). V deň zápasu sa lístky budú predávať od 14.30 až do 17.30 h.
Predošlé vzájomné výsledky oboch partnerov v tomto majstrovskom ročníku - 9. kolo, 15. septembra 2007 o 19.30 h: Spartak Trnava - MŠK Žilina 4:1 (Hruška, Kopúnek, Tomčák, Kožuch z pokutového kopu - Devátý); 20. kolo, 8. marca o 17.30 h: MŠK Žilina - Spartak Trnava 2:1 (Vladavič 2 - Doležaj z pokutového kopu).
15.5.2008 Akcia Jablko a citrón. Akcia prebehne na celom Slovensku v dňoch 19. - 29. 5. 2008. Dopravná polícia bude vykonávať kontrolu dodržiavania maximálnej, alebo obmedzenej rýchlosti jazdy vozidiel a deti Základných škôl budú hodnotiť správanie sa vodičov za volantom. - prečítajte si nové policajné správy Policajné správy.
14.5.2008 Dňa 09.05.2008 bolo na úradnej tabuli Mesta Trnava vyvesené oznámenie verejnou vyhláškou o začatí stavebného konania na stavbu: "Revitalizácia areálu Kamenný Mlyn - I. etapa" pre stavebníka Mesto Trnava, Ulica Hlavná 1, 917 01 Trnava. Ústne pojednávanie je nariadené na deň 28.05.2008 (t.j. streda) o 09:00 hod. so stretnutím účastníkova v zasadacej miestnosti MsÚ v Trnave, Ulica Trhová 3, 917 01 Trnava, miestnosť č. 215 na II. poschodí. Uvedené oznámenie bude vyvesené na úradnej tabuli Mesta Trnava v lehote do 15 dní od jeho vyvesenia.   zdroj: http://www.trnava.sk/
14.5.2008 Dňa 07.05.2008 bolo na úradnej tabuli Mesta Trnava vyvesené územné rozhodnutie verejnou vyhláškou o umiestnení stavby: "Humanizácia sídliska v Trnave : Prednádražie II - časť D", pre stavebníka Mesto Trnava, Ulica Hlavná 1, 917 01 Trnava. Uvedené rozhodnutie bude vyvesené na úradnej tabuli Mesta Trnava, Ulica Trhová 3, 917 01 Trnava v lehote do 15 dní od jeho vyvesenia.   zdroj: http://www.trnava.sk/
14.5.2008 Pagaštany chránia postrekom.   zdroj: http://www.sme.sk/
14.5.2008 Parkovanie v meste napadli prokuratúry.   zdroj: http://www.pravda.sk/
14.5.2008 Noc múzeí a galérií v 60 múzeách a galériách celého Slovenska.   zdroj: http://www.webnoviny.sk/
14.5.2008 Cvičenie poriadkovej jednotky. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave Vás pozýva na cvičenie poriadkovej jednotky. Uskutoční sa dnes, 14.5.2008 o 11.00h, na futbalovom štadióne Antona Malatinského v Trnave. V prípade Vášho záujmu vidieť zblízka činnosť jednotky, môžete sa dostaviť v uvedenom čase do priestorov severnej tribúny - Dolné Bašty. Zdroj: Martina Kredatusová, KR PZ v Trnave.
13.5.2008 Oznamy z informačnej skrinky VMČ máj 2008.   zdroj: Jaroslav Kralčák, predseda VMČ
12.5.2008 Na ľudí s diétou vláda zabúda.   zdroj: http://www.hnonline.sk/
12.5.2008 Revolúcia na cestách? Zmeny prinesú viac bezpečia, tvrdia Slováci.   zdroj: http://www.hnonline.sk/
12.5.2008 Aster odťahoval autá nezákonne.   zdroj: http://www.pravda.sk/
12.5.2008 Havarovaná elektráreň nás stále trápi.   zdroj: http://www.sme.sk/
12.5.2008 Príchod investorov zvyšuje ceny nehnuteľností.   zdroj: http://www.sme.sk/
12.5.2008 Na aké festivaly sa môžete tešiť v lete.   zdroj: http://www.sme.sk/
12.5.2008 Všetky hlavné cestné ťahy v meste sú preťažené.   zdroj: http://www.eday.sk/
12.5.2008 Počet áut a ciest stúpa, ale chýbajú opatrenia.   zdroj: http://www.sme.sk/
9.5.2008 Viedol auto bez vodičského preukazu - prečítajte si nové policajné správy KR PZ Trnava. Policajné správy.
9.5.2008 Pred ligou Spartak Trnava - ZTS Dubnica. Mestský futbalový štadión Antona Malatinského v Trnave privíta v sobotu 10. mája v 29. kole Corgoň ligy mužstvá Spartaka Trnava a ZTS Dubnica. Vstupenky si možno kúpiť ešte v deň zápasu od 10.00 do 12.00 h a od 16.00 do jeho začiatku o 19.30 h. Podľa slov prezidenta domáceho klubu Ladislava Kunu, v zostave "bílích andelov" budú chýbať traja hráči: Tomáš Hanzel (zranenie), Vladimír Pončák (stop na 2 súboje po ôsmej žltej karte, kvôli tomu už pauzoval v trenčianskom stretnutí, navyše od 11. mája do 10. augusta má nepodmienečne zastavenú činnosť) a Ľubomír Bernáth (kvôli štvrtej žltej karte bude stáť jeden duel). L. Kuna: "V poslednom období sa toho zomlelo okolo nášho klubu príliš veľa. Skalní futbalu akiste poznajú rozhodnutia výkonného výboru i disciplinárnej komisie SFZ na margo žilinského finále Slovenského pohára. FC Spartak musí o. i. zaplatiť ďalšiu pokutu, tentoraz 200 000 Sk. Od začiatku tohto ročníka už ide o slušný balík peňazí, ktoré sa dali využiť oveľa prospešnejšie. Aj prostredníctvom médií chcem pozvať na najbližšie ligové kolo s Dubnicou, ale aj na šlágre jarnej časti (MŠK Žilina, Slovan Bratislava), všetkých skutočných priaznivcov Spartaka a zároveň ich poprosiť, aby nám slušným správaním pomohli ponaprávať morálne i finančné škody, ktoré sme museli znášať v tejto súťažnej sezóne. Mgr. Jaroslav Lieskovský, hovorca FC Spartak a. s.
7.5.2008 Do prázdnin pribudne v Trnave zrekonštruované detské ihrisko.   zdroj: http://www.sme.sk/
7.5.2008 Majster nestarnúcich melódií.   zdroj: http://www.sme.sk/
7.5.2008 Horiaci automobil pri úrade práce, (ul. Ferka Urbánka - Bottova), čas cca 14:50-15:00
foto z miesta foto z miesta foto z miesta foto z miesta foto z miesta foto z miesta foto z miesta
7.5.2008 Predpredaj vstupeniek na ligu s Dubnicou. Trnavskí "bílí andeli" majú za sebou čiernu sériu: zahanbujúce prehry na ihriskách dvoch posledných mužstiev Corgoň ligy (Senec, Trenčín) a jalový výkon, bez jedinej presnej strely na súperovu bránu, v neúspešnom žilinskom finále Slovenského pohára proti Artmedii Petržalka. Prvú príležitosť na reparát dostanú spartakovci v sobotu 10. mája o 19.30 h na trávniku Mestského štadióna Antona Malatinského, už pod taktovkou staronového trénera Jozefa Adamca, v ligovej konfrontácii so ZTS Dubnica. Predpredaj vstupeniek sa začne deň predtým (9. 5. od l6.00 do 18.15 h) v pokladnici trnavského futbalového stánku na Športovej. V deň zápasu si priaznivci môžu zabezpečiť lístok na štadióne od 10.00 do 12.00 a od 16.00 až do úvodného hvizdu hlavného rozhodcu Matúša (asistenti T. Somoláni, Mókoš, štvrtý arbiter Hriňák). Mgr. Jaroslav Lieskovský, hovorca FC Spartak a. s.
7.5.2008 Zverenci Igora Súkenníka vyhrali turnaj v Lodži. Mladí spartakovci, tohtoroční haloví vicemajstri SR (ročník narodenia 1993), sa stali víťazmi kvalitne obsadeného futbalového turnaja v Lodži. Sprostredkovalo im ho mesto Trnava. Úspešní zverenci Igora Súkenníka najskôr oskalpovali poľský Zaglebie Lubin (4:0), v druhom vystúpení si poradili s reprezentáciou ukrajinskej metropoly Kyjev (3:0) a v záverečnom súboji remizovali 3:3 s usporiadajúcim UKS SMS Lodž. Trnavské nádeje mali v konečnej tabuľke 7 bodov (10:3), druhý Lubin 4 b. (3:5), tretí SMS Lodž 3 b. (6:6) a poslední skončili Kyjevčania (1 b., 2:7). Dvaja Trnavčania získali osobitné ceny. Filipa Tomoviča vyhlásili za najlepšieho hráča turnaja, kým Miroslav Sedlák vyhral súťaž kanonierov (4 góly). "Noví partneri zo Szkoly mistrzostwa sportowego v Lodži, sláviacej 10. výročie svojho vzniku, pripravili podujatie na vysokej úrovni. Spartakovskú výpravu ubytovali vo štvorhviezdičkovom hoteli. Pre mojich mladých zverencov bol pobyt v Poľsku nezabudnuteľným zážitkom. Tešíme sa, že severným susedom budeme ich pohostinnosť môcť oplatiť pri podobnom mládežníckom podujatí v Trnave, našom jubilujúcom kráľovskom meste," dodal tréner Súkenník.
Zdroj: Mgr. Jaroslav Lieskovský, hovorca FC Spartak a. s.
5.5.2008 Mestský úrad v Trnave: odpovede na požiadavky VMČ volebný obvod č. 2 Trnava - západ / Prednádražie /, zápis č. 8 čítajte tu.
5.5.2008 Kátlovce : muž sa pri výbuchu munície zranil, lúpežné prepadnutie v parku J. Kráľa v Trnave - prečítajte si nové policajné správy KR PZ Trnava. Policajné správy.
5.5.2008 Železnice: Zľavy sa neosvedčili.   zdroj: http://www.sme.sk/
5.5.2008 Vakcinácia proti besnote.   zdroj: http://www.trnava.sk/

POZNÁMKA: Dátum pred pridanou aktualitou je deň pridania aktuality na túto stránku, nie dňom zverejnenia správy.
Poznámka: Doterajšie hyperlinkové odkazy v bleskových správach august-november, odkazujuce na www.webnoviny.sk sú od 1.12.2007 nefunkčné z dôvodu zmien na ich stránke. Dakujem za porozumenie.

BLESKOVÉ SPRÁVY: apríl 2008  IV/2008
BLESKOVÉ SPRÁVY: marec 2008  III/2008
BLESKOVÉ SPRÁVY: február 2008  II/2008
BLESKOVÉ SPRÁVY: január 2008  I/2008
BLESKOVÉ SPRÁVY: december 2007  XII/2007
BLESKOVÉ SPRÁVY: november 2007  XI/2007
BLESKOVÉ SPRÁVY: október 2007  X/2007
BLESKOVÉ SPRÁVY: august-september 2007  VIII-IX/2007

Najnovší článok:

Bleskové správy jún - december 2010Celý článok | Počet komentárov: 31 | Pridať komentár | Informační e-mailVytisknout článek

Prehľadné menu
O nás
Hlavná stránka
Zoznam rubrík
Download
Weblinks
Ankety
Prehľad článkov

Kontakt
PodporteCustom Search

*****


SPRAVODAJSTVO:

Miesto pre anketuTento web bol vytvorený prostredníctvom redakčného systému phpRS.
Neručím a nezodpovedám za vložené príspevky a obsah diskusií, rovnako nezodpovedám za porušovanie autorských a ani iných práv
používateľmi tohoto webu. Každý používateľ si je zodpovedný za svoje vložené príspevky. Používať tento web spôsobom, ktorý je v rozpore
so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky, je zakázané.
Vstupom na stránku vyjadrujete súhlas s Podmienkami používania.
Názvy programových produktov, firiem a pod., použité na tejto stránke, môžu byť ochrannými známkami
alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov.
Kopírovanie, obmieňanie, komerčné využívanie a šírenie ktorejkoľvek časti tejto stránky (vrátane fotografií a video záznamov) v akejkoľvek forme môže nasledovať
až po predchádzajúcom písomnom súhlase od prevádzkovateľa stránky.
Porušenie autorského práva sa stáva predmetom občianskoprávnej alebo trestno-právnej zodpovednosti.